02188195062

شیشه دوجداره دکوراتیو

یکی از راه های تزیین شیشه دوجدارهاستفاده از شبکه های تزیینی می باشد که موجب زیبایی شیشه دو جداره جورجین بار می شود. این شبکه های تزیینی دکوراتیو (به اصطلاح   Georgian Barجورجین بار) به دو صورت بر روی شیشه دوجداره انجام می شود.

 حالت اول: در این حالت از پروفیل های منقسم شیشه برای تقسیم بندی استفاده می شود. این پروفیل با استفاده از چسب دو طرفه بر روی شیشه دوجداره چسبانده می شود و برای شبکه بندی ظاهری پنجره دوجداره دکوراتیو در تمامی سری های پروفیل ویستابست می توان استفاده کرد. یکی از معضلات این روش جمع شدن گرد و غبار ما بین پروفیل منقسم دکوراتیو، شیشه دوجداره و گوشه های آن می باشد و در کنار آن احتمال از بین رفتن چسب آن(عدم استفاده از چسب مناسب) است که موجب برتری حالت دوم می شود. در تصاویر زیر پروفیل منقسم شیشه و شکل ظاهری آن قابل مشاهده می باشد.

 

شیشه دوجداره دکوراتیو

 

حالت دوم: برخلاف حالت اول، در این نوع پنجره دو جداره دکوراتیو، شبکه های تزیینی در فضای داخلی شیشه دوجداره کار می شود به این ترتیب که ابتدا طرح جورجین بار طراحی و ساخته شده و آنرا مابین اسپیسر های شیشه دوجداره قرار می دهند و سپس فرایند تولید شیشه دو جداره اجرا می شود.

نحوه تولید شیشه دو جداره جورجین بار

 

پروفیل های تزئینی با زیبایی خود و همچنین سطح مقاطع، رنگ و شکل های متنوع موجود می باشد و می توان از آن در دکوراسیون داخلی و خارجی منازل استفاده کرد. شیشه دو جداره جورجین باربدلیل داخل بودن شبکه های تزیینی آن طول عمر بالایی دارند و به هیچ وجه نیازی به نظافت ندارند. شیشه دو جداره جورجین بار انتخاب را برای معماران و طراحان در زمینه درب و پنجره دوجداره گسترده کرده و زیبایی خاصی به نمای ساختمان می بخشد. تصاویر زیر بیانگر نوع و نحوه استفاده از شیشه جورجین بار می باشد.

شیشه دوجداره جرمانلا دکوراتیو گل دار

 

برای مشاهده تصاویر پروژه تماس حاصل فرمایید.

Top of Page