02188195062

تعویض پنجره قدیمی

چرا تعویض درب و پنجره قدیمی با درب وپنجره دوجداره؟خانه، مکانی برای آسایش جسمی و روحی ماست و ما را از فضای خارجی جدا میکند. در فضای خارج از محل زندگی شما، آلودگی هایی از قبیل ذرات معلق در هوا، آلودگی صوتی، آلاینده ها و گرد و غبار  و همچنین عواملی مانند اختلاف دما وجود دارد که موجب برهم زدن آرامش شما هنگام استراحت می شود و باید از ورود این آلودگی ها به منزل شما جلوگیری کرد. یکی از راه های ورود این عوامل به محل زندگی ما درب و پنجره های قدیمی هستند که دارای منافذ بسیاری در محل اتصال خود می باشند و نمی توان آنرا با لاستیک درزگیر، چسب و یا وسایل دیگری عایق بندی کرد.

تعویض پنجره قدیمی

 

تنها راه مناسب برای جلوگیری از ورود این قبیل عوامل، استفاده از درب و پنجره UPVC و تعویض آن با درب و پنجره دوجداره می باشد. استفاده از شیشه دوجداره موجب عدم انتقال سرما و گرما، آلودگی  صوتی و همچنین در کنار آن، بکار بردن پروفیل UPVC  (وین تک، ویستابست، فیرات و...) موجب عدم نفوذ گردو غبار و آلودگی آلاینده ها به داخل منزل شما می گردد. تنها با صرف هزینه نه چندان زیادی می توان از هدر رفت انرژی و هزینه های هنگفت در مدت زمان کوتاهی جلوگیری کرد.

تعویض پنجره دوجداره

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره یک هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری عالی در جهت بهبود آسایش و اقتصادی شما می باشد.

 

مقالات پنجره دو جداره

پنجره دوجداره

 تمامی مطالب در مورد پنجره دوجداره و نحوه تولید آن و همچنین نگهداری از پنجره دو جداره را در این بخشادامه مطلب...

 

نحوه تعویض پنجره قدیمی

نحوه تعویض پنجره قدیمی

در این بخش نحوه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره را با ذکر جزییات شرح می ادامه مطلب...

قیمت مترمربع پنجره UPVC

پنجره UPVC

قیمت مترمربع پنجره UPVC ، کاملا تقریبی بوده و نمی توان این قیمت را معیاری برای مقایسه بین شرکت های درب و پنجره UPVC  ادامه مطلب...

 

Top of Page