02188195062

نگهداری از پنجره UPVC

نگهداری و سرویس دوره ای موجب بالا رفتن عمر و بهبود نحوه عملکرد هر وسیله و ابزاری است که در اطراف ما می باشد. درب و پنجره دوجداره از جمله وسایلی هستند که به سرویس دوره ای (هرچند بلند مدت) نیاز دارند. در ادامه نکاتی رو بیان می کنیم که موجب عملکرد طولانی مدت درب و پنجره UPVC می شوند:

نگهداری پنجره UPVC

         برای بهبود عملکرد لاستیک درزگیر، که نقش بسیار مهمی در میزان عایق بودن پنجره دوجداره در برابر نفوذ آب، گرد و غبار، آلودگی صوتی وسرما و گرما دارد، می توان در دوره های 4 ماهه از آب وصابون مایع برای نظافت لاستیک درزگیر درب و پنجره UPVC و از روغن برای نرم کردن آن استفاده کرد.

         تمیزکاری و روغن کاری قطعات فلزی و همینطور یراق آلات پنجره UPVC موجب افزایش عمر یراق آلات و راحتی در باز و بسته شده درب و پنجره دوجداره می شود.

         برچسب یا لیبل پروفیل نباید تا قبل از اتمام فعالیت های ساختمانی جدا شود، تا آسیبی به پروفیل ها وارد نشود.

         لیبل های پنجره دوجداره حداکثر پس از 90 روز باید از پروفیل جدا شود، بدلیل آنکه لیبل ها جز مواد تجزیه شدنی و برگشت پذیرهستند و بعد از طی این مدت کندن آن از روی پروفیل براحتی نخواهد بود. با استفاده از گرما دادن به روی برچسب، براحتی از پروفیل جدا می شوند.

         در صورت شل شدن یراق آلات و یا دستگیره ها، با جابجا کردن کاور مربوط به آنها می توان براحتی پیچ آنرا سفت نمود.

         بنا به پروژه موردنظر، پرسنل نصب مواردی را بعنوان راهنمایی بیان می کنند که در بهبود عملکرد محصولات پنجره UPVC می تواند بسیار مفید باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نگهداری، رگلاژ ویا تعویض شیشه دوجداره شکسته و معیوب روی لینک های زیر کلیک کنید.

 

رگلاژ درب و پنجره دو جداره

نحوه رگلاژ درب و پنجره دوجداره

نظافت درب و پنجره upvc

   نحوه نظافت درب و پنجره upvc

نحوه تعویض شیشه دوجداره شکسته شده

تعویض شیشه دوجداره شکسته

 

Top of Page