02188195062

پروفیل کشویی وین تک

پنجره دوجدارهکشویی وین تک بدلیل عدم نیاز به فضای پشت پنجره وآسان بود باز و بسته شدن از بهینه ترین حالت های بازشوی درب و پنجره دوجداره UPVC در پروژهای نوساز ساختمانی و یا تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره بدون تخریب می باشد، اما بعلت کاهش عایق بندی و آب بندی در برابر گرد وغبار و آلودگی صوتی از استقبال کمی برخوردار است با این حال در بعضی موارد استفاده از پنجره دوجداره کشویی به سبب موقعیت مکانی(بطور مثال پشت سینک ظرفشویی) اجتناب ناپذیر است. در سری محصولات وین تک از دو نوع پنجره UPVC کشویی استفاده می شود که از نظر ساختار پروفیل UPVC با یکدیگر تفاوت هایی دارند که در مطالب زیر هر دونوع پنجره کشویی را بیان می کنیم.

پروفیل پنجره دوجداره کشویی با نام سری w260 با شفافیت بالا و دارای 10 سال ضمانت می باشد و مانند دیگر پروفیل های وینتکاز بهترین مواد اولیه متناسب با شرایط اقلیمی ایران، ضخامت دیواره های خارجی استاندارد و استانداردهای روز دنیا( RAL GZ 716/1 BS EN 12608 DIN EN 12608- ISIRI : 12291/A)  تهیه شده است. سری کشویی دارای دو پروفیل پنجره دوجداره تک ریل و دو ریل کشویی  با امکان نصب زوار های شیشه با ضخامت 4 و 20 میلیمتر می باشد که هر دونوع پنجره دوجداره وین تک کشویی دارای لاستیک های درزبندی و نیز فیلترهای مویی هستند. همچنین برروی پروفیل کانال هایی تعبیه شده است که آب باران را براحتی تخلیه کند.

پروفیل تک ریل و جفت ریل کشویی وین تک

 

پنجره دوجداره وین تک – دو ریل کشویی

پنجره وین تک دو ریل مانند پنجره های آلومینومی کشویی دارای دو ریل مجزا می باشد که امکان حرکت هر دو لنگه با درخواست مشتری امکان پذیر است. این نوع پنجره وینتک پایین ترین میزان عایق بندی نسبت به پنجره دوجداره تک حالته و دوحالته و ... را دارد اما نسبت به پنجره های قدیمی آهنی و آلومینیومی از کارایی بیشتری برخوردار است. این پروفیل همانطور که در تصویر سطح مقطع بالا نشان داده شده است، دارای عرض 85 میلیمتر و حفره هایی با پروفیل گالوانیزه تقویت شده می باشد.

پنجره دوجداره کشویی وین تک دو ریل

 

پنجره دوجداره وین تک – تک ریل کشویی

در طراحی پروفیل تک ریل وینتک، یکی از ریل ها جای خود را به قسمت فیکس می دهد که سبب افزایش عایق بندی نسبت به پنجره UPVCدو ریل کشویی می گردد. سطح مقطع این پروفیل دارای عرض 107 میلیمتری می باشد. نمایی از برش پنجره دوجداره کشویی وینتک در زیر قابل مشاهده می باشد.

پنجره دوجداره کشویی وین تک جفت ریل

 

 

Top of Page